Federats del Club

Lista de Elo, 1 de OCTUBRE de 2021


Num.

Nom

Elo Std.

Elo Ràpid

Títol

Categoria

1

MIGUEL CENTENO, DAVID

2223

2201

1

Sènior-50

2

DELGADO JURADO, ANDREU

2205

2205

 

Sènior-50

3

BARROSO MARTINEZ, FERRAN

2203

2246

MC

Sènior-50

4

PALACIN MARTIN, RICARDO

2195

2213

MC

Veterà-65

5

ORTEGA OSORIO, JOSEP

2181

2229

 

Sènior-50

6

BELLES BULTA, JOSEP

2130

2159

 

Veterà-65

7

CASTRILLO MANSEGO, PABLO

2129

2164

 

Sènior

8

TEBAR RAMON, MIQUEL

2108

2195

1

Sènior-50

9

CORBACHO CHAVES, OSCAR

2081

2010

 

Sènior

10

SANTAMARIA TORRES, SERGIO

2064

1920

 

Sènior

11

GALLEGO MONTES, ANTONI

2059

2052

 

Sènior-50

12

MARZA VENDRELL, CONRAD

2046

2087

 

Veterà-65

13

SOLERA CASTELLANO, XAVIER

2034

2024

 

Sènior-50

14

TEBAR RAMON, JUAN BOSCO

2032

2102

 

Sènior-50

15

MOLINERO GOMEZ, SANDRA

2027

2026

 

Sènior

16

SANSO CODINA, RAMON

1978

1976

 

Sènior

17

BROADBENT BRUN, JENSEN NAHUEL

1975

1699

 

Sub-16

18

BISE FENOY, JORDI

1970

1891

 

Sènior

19

PASCUAL ROMERO, SALVADOR

1966

2018

 

Sènior-50

20

TERRON CHUECO, DAVID

1953

1641

 

Sub-16

21

MOYANO BARRERO, ANTONI

1949

1987

 

Sènior-50

22

MARQUES SORIANO, VALENTIN

1948

1970

 

Sènior-50

23

PLAZA ARCOS, NICOLAS

1942

1942

 

Veterà-65

24

LEON ESCODA, MANEL

1930

2030

 

Veterà-65

25

BOLOIX PAHISSA, XAVIER

1899

1884

 

Veterà-65

26

PALACIOS SANCHEZ, GABRIEL

1888

1876

 

Sènior-50

27

PUIG I MATA, FERRAN

1878

1722

 

Sub-18

28

ESPINOSA GARCIA, CARLES

1875

1700

 

Sènior-50

29

PEREZ PEREZ, EMILIO JOSE

1871

1949

 

Sènior-50

30

TERRON ROCA, RAFAEL

1864

1883

 

Sènior

31

DURO SALGADO, FRANCISCO

1856

1743

 

Sènior

32

CAÑIZARES HIDALGO, ANTONIO

1853

1880

 

Sènior-50

33

GARCIA GUARDIOLA, JOAN

1846

1746

 

Veterà-65

34

SALAZAR NAVAS, JOSEP

1843

1954

 

Veterà-65

35

PUIG I CRUZ, ALBERT

1809

1771

 

Sènior-50

36

CUXART TALTAVULL, ALBERT

1712

1848

 

Veterà-65

37

MESTRES GONZALEZ, DAVID

1700

1700

 

Sub-20

38

GARCIA GOMEZ, MARTI

1689

1741

 

Sub-16

39

GARCIA BLANCO, JOSE ANTONIO

1683

1700

 

Sènior

40

PUIG I MATA, ORIOL

1678

1682

 

Sub-18

41

MORENO MUÑOZ, JUAN ANTONIO

1663

1735

 

Sènior-50

42

FRESNEDA ARIAS, ESTHER

1659

1630

 

Sub-18

43

QUEMADES SCHMID, RICARD

1621

1733

 

Veterà-65

44

BRAVO NUÑEZ, DAMIAN MANUEL

1596

1700

 

Sènior

45

SOLERA MONTEGORDO, SERGIO

1547

1480

 

Sub-20

46

GOMEZ PAREDES, ISAAC

1516

1523

 

Sub-14

47

BRAVO SAVINO, ANDREU

1431

1408

 

Sub-12

48

SANSO MAYORGAS, MIREIA

1412

1412

 

Sub-10

49

RIU ESCODA, LAIA

1362

1352

 

Sub-12

50

RIU ESCODA, ALBA

1348

1352

 

Sub-12

51

TERRON CHUECO, MARTA

1333

1352

 

Sub-12

52

SEGURA SESTO, ALEX

1327

1340

 

Sub-12

Entrades populars

Visites

Hola a tots

Hola, que tal?

El nostre club, com tot en aquesta vida, s'està modernitzant, i una d'aquestes coses per poder aconseguir-ho, és estar a internet.

Hem confeccionat aquest blog, i us mantindrem informats de tot el que passa, no només al voltant del nostre club, sinó també tot el relacionat amb el nostre apassionat esport, art, ciència .... que són els Escacs.


Serà un blog en continu creixement, i sempre intentarem tenir-lo tant al dia, com actualitzat, i sempre donant-li més articles, per a tots en general, des dels nostres magnífics jugadors, fins als nois de l'escola, com als pares i familiars, amics, i qualsevol simpatitzant dels Escacs.


Desitjo que us agradi, que participeu amb els vostres comentaris, amb les vostres idees, que si són possibles es faran realitat.


Una salutació, i ens anem veient pel club.
El nostre TEMPLE, "El TEMPLO"

El vostre amic

Francisco Xavier Solera